Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Ścieżka Smart - 2 nabór do 30.06.2023

Kompleksowe wsparcie działalności MMŚP w obszarze wzmacniania zdolności B+R i wdrażania innowacji

czytaj więcej

IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy

Tegoroczne trzydniowe obchody Dnia Przedsiębiorcy odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2023 r. w Łodzi.

czytaj więcej

Bezzwrotna dotacja na robotyzację i cyfryzację

Na przełomie drugiego i trzeciego kwartału zaplanowany został nabór wniosków dla dużych przedsiębiorstw w ramach KPO

czytaj więcej

Dofinansowanie udziału w POWERGEN AFRICA

Informujemy o organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego otwartym naborze na wystawiennicze stoisko regionalne, wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: "Rozwój oparty na ICT", "Przemysł jutra" oraz "Wyspecjalizowane procesy logistyczne", podczas wydarzenia POWERGEN AFRICA, Kapsztad - RPA, w terminie 14-16 maja 2019 r.

Informacje o wydarzeniu znajdują się pod adresem www.powergenafrica.com

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.) oraz uczelni wyższych, inicjatyw klastrowych i instytucji otoczenia biznesu, posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego. Nabór prowadzony jest w trybie konkursowym.

 

W ramach dofinansowania udziału jednego przedstawiciela Beneficjenta w wystawie na stoisku regionalnym Organizator pokryje między innymi koszty: wejściówki na wystawę (opłata rejestracyjna), dostępu i miejsca na wspólnym stoisku regionalnym wykupionym przez Organizatora, noclegów ze śniadaniem w miejscu docelowym (zakwaterowanie w hotelach wskazanych przez Organizatora, w czasie trwania wystawy i 1-2 noce poprzedzające rozpoczęcie wystawy), transportu do miejsca organizacji wystawy (obejmującego przelot na trasie Warszawa lub Berlin-miejsce wystawy-Warszawa lub Berlin), transportu wewnętrznego na terenie miejsca organizacji wystawy, tłumacza, oraz zapewni opiekę.

 

Beneficjent natomiast pokrywa ze środków własnych następujące koszty, które nie podlegają zwrotowi przez Organizatora: szczepienia i leki, dokumenty wizowe lub inne, diety, ubezpieczenie Beneficjenta, transport oraz ubezpieczenie eksponatów (produktów), koszt podróży na/z lotniska Warszawa lub Berlin.>

 

Podmioty zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz przesłanie wypełnionych i podpisanych niezbędnych dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do dnia 23 stycznia 2019 r. (tj. środa) - zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane ? decyduje data wpływu.

 

Komplet dokumentów znajduje się na poniższych stronach internetowych:

https://www.umww.pl/wystawa-marki-wielkopolska-powergen-africa-kapsztad-rpa-14-16-maja-2019-r

lub

http://iw.org.pl/nabor-wystawa-marki-wielkopolska-powergen-africa-kapsztad-rpa-14-16-maja-2019-r/

Działanie realizowane w ramach Projektu pozakonkursowego ?Gospodarna Wielkopolska? współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.