Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Ścieżka Smart - 2 nabór do 30.06.2023

Kompleksowe wsparcie działalności MMŚP w obszarze wzmacniania zdolności B+R i wdrażania innowacji

czytaj więcej

IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy

Tegoroczne trzydniowe obchody Dnia Przedsiębiorcy odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2023 r. w Łodzi.

czytaj więcej

Bezzwrotna dotacja na robotyzację i cyfryzację

Na przełomie drugiego i trzeciego kwartału zaplanowany został nabór wniosków dla dużych przedsiębiorstw w ramach KPO

czytaj więcej

Nabór przedsiębiorstw do udziału w wizycie w Manchesterze i Pn. Anglii w ramach pakietu wsparcia H2BIZNES

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór dla MŚP w ramach projektu “Gospodarna 2050-H2 Wielkopolska” do udziału w wizycie w Manchesterze i Pn. Anglii, w dniach 10-13 października 2022 r.

Udział w wizycie organizowany jest w ramach projektu „Gospodarna 2050 – H2Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Przedsiębiorstwa uczestniczące w wizycie zostaną wyłonione w naborze na zasadach określonych w załączonym regulaminie. Przewiduje się udział 5 firm w wyjeździe.

  • W przypadku firm biorących udział w doradztwie wodorowym w ramach projektu “Gospodarna 2050-H2 Wielkopolska” decyduje kolejność zgłoszeń.
  • W przypadku firm spoza doradztwa wodorowego decyduje liczba punktów zdobytych w ocenie merytorycznej, która to ocena dokonana zostanie na podstawie przesłanego listu motywacyjnego.

Podmioty zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie za pośrednictwem udostępnionego formularza zgłoszeniowego (poniżej) do dnia 19 września 2022 r. (poniedziałek) oraz niezwłoczne dostarczenie na adres Departamentu Gospodarki, al. Niepodległości 34,
61-714 Poznań, następujących dokumentów:

  1. Regulamin (podpisywane przez osobę/y uprawnioną do reprezentacji podmiotu oraz osobę zgłoszoną do udziału w wizycie).
  2. Klauzulę informacyjną (podpisywane przez osobę/y uprawnioną do reprezentacji podmiotu oraz osobę zgłoszoną do udziału w wizycie).
  3. Oświadczenie o pomocy de minimis (podpisywane przez osobę/y uprawnione do reprezentacji podmiotu).
  4. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
    (podpisywane przez osobę/y uprawnione do reprezentacji podmiotu).

W przypadku firm spoza doradztwa wodorowego, poza zgłoszeniem wysłanym poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, obligatoryjne jest przesłanie listu motywacyjnego zgodnie z instrukcją na stronie.

Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 62 66 248, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).