Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Wsparcie zwiększenia dostępności

Dofinansowanie dla firm realizujących inwestycje znoszące bariery i ułatwiające życie osobom ze szczególnymi potrzebami

czytaj więcej

Inwestycja w ludzi

FE dla Rozwoju Społecznego to wsparcie dla przedsiębiorstw i pracowników na rozwój polityki kadrowej i kompetencji pracowniczych

czytaj więcej

Ośrodki innowacji wsparciem dla przedsiębiorców

Efektem ich działalności jest rozwijanie innowacji w aspekcie produktowym i procesowym na rzecz MŚP

czytaj więcej

Ruszyła rejestracja na 12. Europejski Kongres MŚP!

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to największe wydarzenie w Polsce i w Europie skierowane do najważniejszego sektora polskiej gospodarki, sektora MŚP. Impreza od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród środowisk gospodarczych. Tegoroczna, 12 edycja Kongresu, odbędzie się pod Patronatem Parlamentu Europejskiego w Katowicach w dniach 21-22 listopada 2022 r.  Organizatorem Kongresu nieprzerwanie od 2011 r. jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

W tym roku głównym tematem będzie bardzo aktualna kwestia transformacji energetycznej Polski oraz międzynarodowych relacji biznesowych.  W ramach Kongresu odbędzie się kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg konferencji, warsztatów i spotkań networkingowych, w których udział wezmą eksperci ze świata nauki, gospodarki i polityki.

Wśród zaproszonych gości i prelegentów obecni będą przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ministerstw, i agend rządowych, oraz samorządowców, przedstawicieli świata nauki i otoczenia biznesu. Kongres będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy.

 

REJESTRACJA