Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Wsparcie zwiększenia dostępności

Dofinansowanie dla firm realizujących inwestycje znoszące bariery i ułatwiające życie osobom ze szczególnymi potrzebami

czytaj więcej

Inwestycja w ludzi

FE dla Rozwoju Społecznego to wsparcie dla przedsiębiorstw i pracowników na rozwój polityki kadrowej i kompetencji pracowniczych

czytaj więcej

Ośrodki innowacji wsparciem dla przedsiębiorców

Efektem ich działalności jest rozwijanie innowacji w aspekcie produktowym i procesowym na rzecz MŚP

czytaj więcej

WEBINARIUM: Fundusze Europejskie na innowacje cyfrowe - 25.10.2022

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza na bezpłatne webinarium, którego tematem będą dotacje na projekty badawczo-rozwojowe w obszarze innowacji cyfrowych. Podczas spotkania omówione zostaną najważniejsze założenia naboru wniosków oraz inne istotne informacje. Zaprezentowana zostanie także oferta Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się we wtorek 25 października 2022 r. w godzinach od 10.00 do 10.45, na platformie Zoom.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli przedsiębiorstw i jednostek naukowych, a także wszystkie osoby zainteresowane tematem webinarium.

W celu wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie formularza on-line ("Weź udział"). Wymagane jest e-mailowe potwierdzenie rejestracji! W odpowiedzi, na dzień przed terminem webinarium, otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz w drugiej wiadomości link do spotkania online.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik

Program webinarium (428.1 KB)