Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Nabór do programu Ścieżka SMART w ramach FENG

Wsparcie skierowane jest do sektora MŚP, dużych przedsiębiorstw oraz konsorcjów naukowo-przemysłowych

czytaj więcej

Nabór ekspertów 2021-2027

Eksperci będą współpracować z PARP w obszarach oceny wniosków o dofinansowanie; procedury odwoławczej; kontroli projektów, opinii (...)

czytaj więcej

FERS wsparciem dla polskich przedsiębiorców

Głównymi obszarami działania Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego są: praca, edukacja, zdrowie oraz dostępność

czytaj więcej

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla8/templates/dd_business_110/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Webinarium „Fundusze Europejskie dla zielonej Wielkopolski”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium. Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat działań planowanych do realizacji w priorytecie drugim programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 pn. „Fundusze Europejskie dla zielonej Wielkopolski”. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski.

Webinarium odbędzie się w poniedziałek 23 stycznia 2023 r., w godzinach od 10:00 do 11:00 na platformie ZOOM.

Do udziału w spotkaniu organizator zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematem Funduszy Europejskich dla Wielkopolski.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami 63 240 85 35 oraz 601 346 807. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Prowadzącym spotkanie będzie konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Koninie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Koninie
Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik

Program webinarium (308.1 KB)