Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Ścieżka Smart - 2 nabór do 30.06.2023

Kompleksowe wsparcie działalności MMŚP w obszarze wzmacniania zdolności B+R i wdrażania innowacji

czytaj więcej

IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy

Tegoroczne trzydniowe obchody Dnia Przedsiębiorcy odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2023 r. w Łodzi.

czytaj więcej

Bezzwrotna dotacja na robotyzację i cyfryzację

Na przełomie drugiego i trzeciego kwartału zaplanowany został nabór wniosków dla dużych przedsiębiorstw w ramach KPO

czytaj więcej

Warsaw Humanitarian Expo w czerwcu 2019 w Warszawie

W dniach 11-13 czerwca br. w Warszawie odbędzie Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej (WHE2019).

WHE to odpowiedź na zdecydowanie za małą obecność dostawców towarów i usług z Europy Środkowo-Wschodniej na globalnym rynku pomocy humanitarnej. Szacunkowe dane za rok 2018 pokazują, iż rynek ten wart jest około 60 mld USD czyli 240 mld złotych.

Tym, co wyróżnia Warsaw Humanitarian Expo na tle innych wydarzeń tego rodzaju jest możliwość uzyskania pełnego know-how niezbędnego do sprawnego poruszania się po wielomiliardowym rynku zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, a jednocześnie bezpośredniego przedstawienia swej oferty towarów i usług.

WHE to pierwsze, jedyne i największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi łączące i integrujące środowisko pomocy humanitarnej i rozwojowej
Organizatorami WHE są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ptak Warsaw Expo.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Polski Andrzej Duda. Partnerami są m.in. LUBAWA S.A. oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Szczegółowe  informacje o wydarzeniu, w tym platforma rejestracyjna i bieżące agendy poszczególnych części WHE 2019, dostępne są pod adresem:  http://humanitarianexpo.com